Tapa Linnapäevi tähistatakse sümbolhoone renoveerimislepinguga

Sellel nädalavahetusel, 6.-8. augustini särab Tapa linn õites ja ehteis eredamalt kui kunagi varem tähistades oma 95. sünnipäeva Linnapäevadega!

Tapa Linnapäevade ajal toimub kolme päeva jooksul ligi 40 erinevat sündmust ning esineb ligikaudu 144 esinejat. Samuti pakub linnapäevade programm mitmeid  erinevaid võimalusi sportimiseks – Steel Race Tapa, sup-lauaga sõitmine, tänavakorvpalli ja discgolfi võistlused ning ​​nautida BMXi sõitjate trikke. 

Nädalavahetuse jooksul võib Tapa Jakobi Kirikus kuulda tuntud artiste – 6. augustil esineb kirikus Tõnis Mägi koos Kärt Johansoniga ning 8. augustil paneb linnapäevadele punkti Mari Jürjensi kontsert. Tapa Linnapäevade tantsuõhtu peaesinejaks on Ivo Linna & Supernova

Tapa Keskväljakust saab linnapäevade ajal erinevate tegevuste kohtumispaik, kus võib näha MMA maadlust,  uudistada liitlasvägede tehnikat, sealhulgas soomukeid, ning panna ennast proovile kokteilide valmistamises. Tapa Linnapäevade laadale oodata ligemale 100 erinevat müügipunkti. Varasemast rohkem pööratakse  tähelepanu ka keskkonnale ning tänavatoitu ostes on võimalik saada soodustusi paludes see pakkida oma joogitopsi või sööginõusse. Linnapäevade  lahutamatuks osaks on ka kodukohvikud, kus saab maitsta erinevaid hõrgutisi, nautida muusikat ning pikki jutuajamisi. 

Tapa Linnapäevade ajal, 7. augustil kell 12:30 allkirjastatakse Tapa rongijaama renoveerimiseks ja ruumide kasutusotstarbe leidmiseks Tapa Vallavalitsuse ja Eesti Raudtee vaheline koostööleping Tapa rongijaama perroonil.