Huviringid

Tapa Kultuurikoda pakub erinevaid võimalusi nii suurtele kui ka väikestele huviringides osalemiseks, et sisustada oma vaba aega targasti ning omandada uusi oskusi ja tarkusi.

Esmaspäev

Eakate võimlemine 10:00-10:45 (Juhendaja Anu Jonuks)

Eakate lauluring 11:00-12:00 (Juhendaja Anu Jonuks)

Käsitööring 12:00-14:00 (Juhendaja Ülle Kuul)

Tantsuklubi Momento “Teemandid” 16:15-17:00 (Juhendaja Marleen Veerpõld)

Tantsuklubi Momento “Safiir” 17:15-18:00 (Juhendaja Marleen Veerpõld)

Tantsuklubi Momento “Mammud” 18:15-19:00 (Juhendaja Marleen Veerpõld)

Laste Tantsuring 17:45-18:15 (Juhendaja Virge Palmsalu)

Azra Kõhutantsijad 18:30-20:00 (Juhendaja Katre Jürgenson)

Hantlitega lihastreening 19:15-20:15 (Juhendaja Virge Palmsalu)

 

 

 

Teisipäev

Seeniortants 10:00-12:00 (Juhendaja Anu Jonuks)

Tantsuklubi Momento “Lõvikuningad” 16:00-16:45 (Juhendaja Marleen Veerpõld)

Tantsuklubi Momento “MTT” 17:00-18:00 (Juhendaja Marleen Veerpõld)

Jumping 18:15-19:15 (Juhendaja Diana Kuusemaa)

Tapa valla rahvatantsurühm “Tulised Tuulutajad” 20.30-22.00 (Toimub Tapa Gümaasiumis, juhendaja Sirje Sell)

Kolmapäev

Mälutreening 10:00-11:00 (Juhendaja Anu Jonuks)

Tantsuklubi Momento “Teemandid” 16:15-17:00 (Juhendaja Marleen Veerpõld)

Tantsuklubi Momento “Safiir” 17:15-18:00 (Juhendaja Marleen Veerpõld)

Tantsuklubi Momento “Lepatriinud” 18:00-18:30 (Juhendaja Marleen Veerpõld)

Segakoor “Leetar” 18:00-21:00 (Juhendajad peadirigent Kaur Pennert ja abidirigent Liina Lippasaar)

Kangoo Jumps 20.00-21.00 (Juhendaja Anneli Kesküla)

 

 

Neljapäev

Beebikool 10:00-11:30 (Juhendaja Kaidi Marts)

Huviring “Päikeseratas ” 10:00-12:00 (Juhendaja Anneli Kruusmaa)

Rahvatantsurühm “Eideratas” 11:00-13:00 (Juhendaja Aino Orgmets)

Tantsklubi Momento “Lõvikuningad” 15:50-16:35 (Juhendaja Marleen Veerpõld)

Jumping 18:15-19:15 (Juhendaja Diana Kuusemaa)

Tapa valla rahvatantsurühm “Tulised Tuulutajad” 20.30-22.00 (Toimub Tapa Gümaasiumis, juhendaja Sirje Sell)

2-3 korda kuus nädalavahetustel

Tapa Linna Orkester 10:00-14:00 (Juhendaja Priit Rusalepp)

KONTAKTID

Anu Jonuks – ajonuks@gmail.com; tel: 56 562 809

Ülle Kuul – ylleku@gmail.com; tel: 56 466 927

Marleen Veerpõld – marleenveerpold16@gmail.com; tel: 58 229 466

Virge Palmsalu – virge.palmsalu@gmail.com; tel: 50 423 21 

Katre Jürgenson – katrej@hot.ee; tel: 55 242 52

Diana Kuusemaa – Dianakuusemaa@gmail.com;   tel: 53 322 939

Ave Pappe “Segakoor Leetar” – ave.pappe@tapa.ee; tel: 56 569 888

Aino Orgmets – tel: 58 249 413

Anneli Kruusmaa – akannike8@gmail.com; tel: 56 241 209

Kaidi Marts – Facebooki grupp: TAPALASTE MÄNGURING

Priit Rusalepp – priit.rusalepp@gmail.com; tel: 55 622 868

Sirje Sell – sell.sirje@gmail.com; tel: 53 310 693

Anneli Kesküla –