Viljandi Laste- ja Noorteteater “REKY” etendus “Memme Musi”
Elar Kuus
Armas lugu emaarmastuse suurest jõust, mis võidab kurjuse. Hunt Must Mask koos Kavalpeast Rebasega on jänkupere õuest varastanud võlukapsapea. Sekkub korravalvur Siil, kes aga ise hirmsasti kurje röövleid kardab. Kapsast lähevad koju tooma ka jänkulapsed. Kuidas kapsapea lõpuks koju jõuab ja milline jõud on Memme Musil?
Näevad lapsed juba etendusel.
Esietendus on 3.10 2021.
Loo sihtrühm on 3-10 aastased
Etendus kestab 50 minutit.
Lavastaja – Kadri Paldra
Muusikaline kujundus – Artjom Jaskevits
Lavaline Liikumine – Dianaga Loodus ja Artjom Jaskevitš
Osades: Krete Paldra, Isabel Palu või Uljana Jaskevits, Artjom Jaskevits, Marissa Tõigast või Carmen Sikk, Diana Loodus, Tauno Paulus, Kadri Paldra.
Vastavalt Eesti Vabariigi Valitsuse korraldusele pääseb üritustele COVID-tervisetõendiga ning üritusi korraldades järgime kõiki kehtivaid tervisekaitse nõudeid.
✔️ Palume kõigil inimestel, kes on vanemad kui 12 aastat, kanda kaitsemaski.
✔️ Üritustele pääseb COVID-tervisetõendiga, mille saate endale alla laadida digilugu.ee portaalist. Tõend on vajalik kõigile 18-aastastele ja vanematele ning see kehtib koos isikut tõendava dokumendiga. Võtke kaasa ka isikut tõendav dokument.
✔️ Ka 12–17-aastased peavad nüüdsest üritustele pääsemiseks tõendama oma vaktsineeritust või läbipõdemist. Selleks sobib nii COVID-tervisetõend, PCR test (kehtib 72 tundi), antigeen-RT test (kehtib 48 tundi) või apteegis tehtud antigeeni kiirtest.
✔️ Tulge üritustele tervena, vähemagi haigustunnuse korral jääge koju ja järgige oma perearsti soovitusi.